Два голи 15-річної вихованки закарпатського жіночого футболу, гравчині СДЮСШОР «Спартак» і ЖФК «Минай» Каріни Леспух у фінальній зустрічі з командою Боснії та Герцеговини роблять збірну України WU-16 переможницею Турніру розвитку УЄФА.
У напруженому матчі дівчата з рахунком 3:2 здобули надважливу перемогу для нашої держави.
Нагадаємо, що в складі збірної команди України WU-16 виступає також захисниця, вихованка закарпатського жіночого футболу, гравчиня СДЮСШОР «Спартак» і ЖФК «Минай» Дарина Івасько.
Збірна України з жіночого футболу завдяки ужгородській гравчині здобула перемогу на турнірі розвитку УЄФА
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/438086859_2096556464075434_6198646437109021490_n.jpg?v=1713782936)