Закарпатський режисер Антоніо Лукіч виборов перемогу на 21-му Берлінському ринку копродукції

Проєкт Антоніо Лукіча «Дівчина, яка кричить» виборов перемогу на Eurimages Co-production Development Award на Берлінському ринку копродукції та отримав 20 000 євро грошового призу.

Стрічка розповідає про дівчину, яка після початку повномасштабного вторгнення опиняється в Ірландії та намагається там втілити свою мрію стати акторкою.

Довідково: Berlinale Co-Production Market – це один із найбільших та найбільш престижних світових майданчиків для пошуку партнерів для спільного виробництва й фінансування фільмів. Це одна з індустріальних ініціатив Berlinale разом із Європейським кіноринком, Berlinale Talents та Світовим фондом кіно. Для участі у 21-му Berlinale Co-Production Market відібрані 34 кінопроєкти із 27 краї. Українська компанія ForeFilms (засновники Володимир Яценко та Анна Яценко) стала однією з п’яти кінокомпаній з усього світу, яка представила проект фільму у секції Company Matching Programme.

21-й Берлінський ринок копродукції триває до 21 лютого 2024 року під час Берлінського кінофестивалю і Європейського кіноринку.

Фото: Berlinale Co-Production Market.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *