Закарпатський гурт “BREVIS” виступив у новому сезоні “Голосу країни”

У неділю, 17 вересня, на всеукраїнському телебаченні у 13 сезоні шоу “Голос країни” – виступив закарпатський гурт “BREVIS”.

Артисти із Мукачева виконали пісню “Diamonds Sam Smith” на сліпих прослуховуваннях. На жаль, у цьому сезоні наш бенд не пройшов відбір, однак судді похвалили закарпатців за якісне виконання композиції.

Онлайн-журнал BRO нагадує, що вже цієї осені відбудеться прем’єра нового європейського сезону Голосу країни. Сезон буде вироблений у Польщі за підтримки одного з найпопулярніших польських мовників. Він покликаний підтримати український народ, який демонструє силу свого духу і талант по всьому світу. Голос країни-13 об’єднає українців з усіх куточків світу на знімальному майданчику у Польщі.

Тренерами “Голосу країни-13” стали: self-made артистка Юлія Саніна, зірка номер 1 в Україні – Артем Пивоваров, музичний продюсер, співзасновник лейблу ENKO Іван Клименко та обличчя сучасної музики та тренерка-переможниця “Голосу країни-11” – DOROFEEVA. Випуски виходять на каналі щонеділі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *