21-24 вересня на Закарпатті відбудеться IV Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль

Вже за традицією його присвячують горам, розвитку сталого туризму та збереженню природи.
До конкурсної і позаконкурсної програми увійшли 36 українських та іноземних стрічок з усього світу (Польща, Німеччина, Словаччина, США, Ісландія, Нідерланди, Болгарія, Іспанія, Велика Британія та інших країн).
Цьогоріч кінофестиваль відкриє фільм «Король Лір: як ми шукали любов під час війни» режисера Дмитра Грешка, який зняли в Ужгороді у 2022 році, а закриватиме захід документальна стрічка Максима Мельника «Три жінки», яка змальовує життя в селі Стужиця Закарпатської області.
Окрім показів, у межах фестивалю пройде серія лекцій і панельних дискусій про кіно, туризм та екологію, а також відбудеться фотоконкурс «Життя Карпат» у співпраці з Frankfurt Zoological Society, де оберуть трьох переможців у різних категоріях. Подробиці відбору за посиланням.
Дійство відбуватиметься в Ужгороді у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «БАВКА» та Закарпатській академії мистецтв.

Вхід: вільний
Партнери заходу: Transcarpathian Film Commission, Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Ужгородська міська рада, Закарпатський академічний обласний театр ляльок “Бавка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *