Днями у Закарпатському драмтеатрі в Ужгороді відбувся Благодійний концерт гурту KOZAK SYSTEM – “Українське сонце”.
Музиканти виконали свої найкращі хіти та представили слухачам новий матеріал.
До речі, лідер гурту Іван Леньо з лютого 2022 року служить у лавах Патрульної поліції, тож колеги музиканти активно допомагають фронту як забезпеченням, так і концертами для наших воїнів на передовій, а під час своїх благодійних концертів KOZAK SYSTEM збирають донати у скриню, які потім конвертують у дрони, пікапи, необхідне забезпечення для воїнів, яке самі ж і відвозять на передову.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-4-1024x683.png?v=1712592953)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-5-1024x683.png?v=1712593004)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-6-1024x683.png?v=1712593023)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-7-1024x683.png?v=1712593031)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-8-1024x683.png?v=1712593088)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-9-1024x683.png?v=1712593104)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-10-1024x683.png?v=1712593110)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-11-1024x683.png?v=1712593114)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-12-683x1024.png?v=1712593119)
Фото: Академія культури і мистецтв