Молодь Закарпатської організації Червоного Хреста провела інформаційну акцію до Дня захисту здоров’я

Щороку 7 квітня весь світ відзначає День здоров’я, цього разу захід проходить під гаслом “Моє здоров’я–моє право”. Кожен має піклуватися про своє здоров’я, вести здоровий спосіб життя і бути обізнаним. Напередодні цього свята працівники та волонтери Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста організували інформаційну акцію для ужгородців.

Під час заходу перед міні–клінікою Червоного Хреста (Набережна незалежності 6) були розгорнуті декілька локацій, серед них майстер класи для діток від напрямку психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, навчання першій допомозі та інформаційна локація. Під час заходу працівники та волонтери Товариства Червоного Хреста проводили роз’яснювальню роботу та видавали інформаційні буклети з профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу та важливості донорства крові.

Буклети були розроблені спільно з КНП “Закарпатська обласна станція переливання крові” ЗОР та Закарпатським обласним центром громадського здоров’я. Кожен охочий міг пройти тестування на ВІЛ на базі міні-клініки Українського Червоного Хреста.

Також до акції долучилися інструкторки Ужгородської міської організації Товариства Червоного Хреста провівши у навчальному закладі майстер-клас з надання першої допомоги для учнів 8 класу.

Ряд районних організацій Товариства Червоного Хреста Закарпаття долучилися до інформаційної акції в районах області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *