Ужгородські спортсменки Дарина та Марія Королович здобули призові місця для збірної України на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До

З 17 по 21 квітня у місті Люблін (Польща) відбувся Чемпіонат Європи з Таеквон-До, участь в якому прийняло близько 840 кращих таеквондистів із 33 країн Європи. У складі національної збірної України змагались і наші ужгородські спортсменки Дарина та Марія Королович, які поставили до скарбнички збірної України – золоті, срібні та бронзові медалі.

Марія Королович у складі жіночої команди серед юніорок завоювала та повторила минулорічний титул Чемпіонів Європи, а Дарина Королович стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з Таеквон-До серед дорослих, здолавши суперниць з Шотландії, Фінляндії та Ірландії. У фіналі ужгородка поступилась тільки досвідченій зірковій спортсменці з Німеччини.
“Дарина тільки перейшла з юніорок, де була чемпіонкою Європи. У дорослій віковій категорії, де просто фантастична конкуренція – це її дебют”, – розповів онлайн-журналу BRO тренер юнацької збірної України Владислав Королович.

Нагадаємо, дівчата є майстрами спорту України з Таеквон-До та тренуються під керівництвом Короловича Владислава Олеговича.

Результати Національної збірної України на чемпіонаті Європи з Таеквон-До-2024
Загалом – це 16 золотих, 11 срібних та 15 бронзових медалей, спортсмени Всеукраїнського Союзу Таеквон-До зайняли 1 загально-командне місце.
Розподіл призових місць ЧЄ-2024:

1. Україна – 16 золотих медалей;
  2. Польща – 14 золотих медалей;
  3. Румунія – 9 золотих медалей;

Жіночі юнацька та юніорська команди стали чемпіонами у виді програми командний спаринг.

Чоловічі юнацька та юніорська команди також вибороли титул чемпіонів Європи у виді програми командний спаринг.

Це був найуспішніший виступ на наших спортсменів за всю історію участі у чемпіонатах Європи за останні 19 років.