Український боксер-суперважковаговик, чемпіон Європи за версією European Boxing Union Олександр Захожий (19-0-0) завітав до Ужгорода.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-24-1024x683.png?v=1714129726)
У межах візиту чемпіон мав зустрічі з юними ужгородськими спортсменами.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-22-1024x683.png?v=1714129698)
Окрім того, дав майстер-класи на базі Федерації Шидокан Карате для близько 90 дітей, а також для 110 спортсменів Ужгородської федерації боксу.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-23-1024x683.png?v=1714129712)
Довідково: з юнацьких років Олександр Захожий займався різними видами бойових мистецтв і рукопашного бою, із 2016 року вирішив зосередитись на боксі. Дебютний поєдинок відбувся 17 червня 2017 року. Олександр нокаутував у першому раунді грузина Давіта Ґоґішвілі. Уже 22 липня 2017 нокаутував в четвертому раунді 36-річного джорнімена з Чехії Томаша Мразека, бійця, якого 2009 року не зміг відправити у нокаут за 6 раундів Тайсон Ф’юрі.
13 квітня 2024 року Олександр Захожий завоював вакантний титул чемпіона Європи за версією EBU у суперважкій вазі: у бою в німецькому Шарлоттенбурзі достроково переміг німця Граніта Шалу. На сьогодні у спортсмена – 19 поєдинків і жодної поразки.