Творча молодь Закарпаття може отримати до 3 млн гривень на культурні проєкти. ДЕТАЛІ

Український культурний фонд розпочав нову грантову хвилю програми «Культура. Регіони», що охоплює 3 ЛОТи, у межах яких надається від 300 тис. до 3 мільйонів гривень.

«Локальна культура» | від 400 000 до 1 млн грн
Проєкти: мистецька виставка, експозиція, екскурсія (віртуальна екскурсія, аудіогід, 3D-тур тощо), створення артоб’єкта або креативного простору, цифровий експонат (3D-модель, мультимедійна голограма), цифровий архів / каталог / колекція.

«Культура корінних народів Криму» | від 700 000 до 3 млн грн
Проєкти: збереження культурної спадщини, відео- та аудіоконтент, виставки, інформаційна кампанія, освітня програма, створення артоб’єктів, дослідницька програма тощо.

«Реінтеграція культурою» | від 300 000 до 800 000 грн
Проєкти: артоб’єкт, аудіозапис синглу / альбому, концерт, виставка, експозиція, вистава, вироби народних промислів та ремесел, освітні проєкти, цифровізація культурної спадщини тощо.

Як взяти участь?
Для участі в програмі перш за все необхідно створити особистий онлайн-кабінет на сайті УКФ або скористатися наявним. Після створення кабінету система автоматично скерує на головну сторінку сайту, де потрібно обрати програму «Культура. Регіони» та її ЛОТ, заповнити заявку та підписати її ЕЦП. Дедлайн подачі заявок — 29 лютого 2024 року.

Для зручності Український культурний фонд підготував покрокову інструкцію «Як подати заявку?».

Довідково: Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проєктів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *