Обдаровану творчу молодь Закарпаття та їх керівників будуть заохочувати обласними преміями

Із такою ініціативою сьогодні виступила профільна комісія облради з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту.

Наголошується, що грошова винагорода – краща мотивація для обдарованих творчих студентів та митців, які здобули звання переможця (лауреата) на всеукраїнських, міжнародних конкурсах, олімпіадах, інших культурно-мистецьких змаганнях.

Своєю творчістю внесли значний авторський доробок у сфері мистецтва, літератури, музики, народної творчості, архітектури, популяризації традиційної культури українського народу та рідного Закарпаття.

Таку пропозицію депутати облради озвучили у рамках підготовки матеріалів чергової сесії, запланованої на 16 листопада. Також депутати розглянули проєкт рішення про затвердження положень про стипендії обласної ради та обласної державної адміністрації для талановитих, перспективних спортсменів, про грошову допомогу кращим спортсменам Закарпатської області – переможцям та призерам державних і міжнародних змагань, їх тренерам та про склад конкурсної комісії з питань призначення стипендій та винагород талановитим, перспективним спортсменам Закарпатської області.

Дане питання винесуть на пленарне засідання 12-ї сесії обласної ради VІІІ скликання.

Джерело: Закарпатська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *