На Ужгородщині відбудеться дводенний молодіжний форум “Гідні. Вільні. Незламні”

17-18 листопада, в урочищі “Золота Гора” відбудеться молодіжний форум єдності метою якого є об’єднати громадсько-активну й талановиту молодь, що проживає на Закарпатті та за його межами, а також розширити платформу для спілкування, обміну досвідом й ідеями задля формування єдиної команди юної інтелігенції України, котра працює і буде працювати над розвитком країни у майбутньому.

На учасників чекатиме: насичена й ресурсна програма, мотивуючі зустрічі й тренінги з крутими спікерами, військово-патріотичний вишкіл та навички з тактичної медицини, психологічні лайфхаки для самовідновлення, нові знайомства та обмін досвідом.

Зареєструватись для участі в форумі можна за посиланням: https://forms.gle/Z15d5zXVfZ2ht2ef6 одразу після реєстрації очікуйте лист-погодження участі у Форумі.

Переваги під час розгляду заявок надаються активним лідерам учнівського та студентського врядування місцевих і ВПО громад, представникам молодіжних організацій.

Додатково: неповнолітні учасники можуть брати участь у Форумі лише за письмовою згодою батьків, а повнолітні за умови ознайомлення з правилами та надання своєї згоди. Ці документи з подальшими вказівками ви отримаєте на електронну адресу в разі погодження вашої участі.

Довідки за телефонами:
0990828924 – Марія Рущак, 0686336886 – Анна Сабадош

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *