Закарпатський поет, журналіст та волонтер Анатолій Молнар зустрівся з володарем титулів: “Найсильніша людина України” та “Найсильніша людина планети” Василем Вірастюком.
Під час зустрічі на одному зі спортивних заходів “Пліч-о-пліч” на Закарпатті, митець подарував спортивному діячу свою шосту збірку віршів під назвою “Мій політ”.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240327_190416_426-1024x1024.webp)
Василь з радістю прийняв подарунок, адже його покійний брат також писав вірші, тому до мистецтва Василь ставиться з великою повагою.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240327_190416_437-1024x1024.webp)
Наприкінці події діячі зробили спільне фото на пам’ять.
Загалом, це вже третя зустріч за рік письменника з відомим спорстменом.