Сьогодні, 20 березня, поет Анатолій Молнар долучився до “Національного тижня читання поезії”, який цьогоріч проходить під гаслом «Ріки незмінно течуть додому».
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/fb_img_1711108577321-1024x768.jpg?v=1711108704)
Поета запросили до Свалявського будівельного ліцею, як представника сучасної поезії краю. Митець ознайомив учнів з власною творчістю та зачитав твори зі своїх збірок, а їх у нього сім видань.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/fb_img_1711108588734-1024x768.jpg?v=1711108722)
“Акцентував увагу на важливості використання української мови в поезії, адже наша мова унікальна скарбниця”, – зазначив письменник.
До слова, перший тиждень читання 2024 року присвячений поезії і відбувається з 16 по 24 березня 2024 р. Тиждень поезії є гарною можливістю відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/fb_img_1711108303396-768x1024.jpg?v=1711108683)