Днями у Києві відбувся чемпіонат України з таеквон-до, на якому наш регіон представили – спортсмени з Ужгорода, вихованці СК Korolovych Team. Про це повідомили на сторінці клубу у Facebook.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240305_185654_724-1024x674.jpg?v=1709658137)
Ужгородські спортсменки – сестри Марія та Дарина Королович, які тренуються під керівництвом свого брата Владислава Короловича та представили клуб Korolovych team.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240305_185655_280-1024x641.jpg?v=1709658158)
Дівчата гідно виступили та вибороли золото у своїх категоріях. Відтак Дарина Королович стала Чемпіонкою України серед дорослих, а Марія Королович – Чемпіонка України серед юніорок.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240305_185655_475-1024x681.jpg?v=1709658177)
Ще один призер клубу Korolovych team – Бушко Дмитро здобув бронзу на Чемпіонату України серед юніорів.