Закарпатка Богдана Лехман здобула чотири золоті медалі на чемпіонаті України з армрестлінгу

З 8 по 14 березня у Воловці тривав чемпіонат України з армрестлінгу серед дорослих, молоді та юніорів до 18 років. Участь у змаганнях взяло близько 500 учасників з 20 областей України.

Молода спортсменка із Закарпаття Богдана Лехман взяла участь у об’єднаній категорії 70 кілограмів серед молоді до 23 років та серед дорослих у своїй ваговій категорії 60 кілограмів. У цих категоріях Богдана здобула абсолютну перемогу та виборола всі чотири золоті медалі і стала абсолютною чемпіонкою України у цьому виді спорту.

На момент виступу, цього місяця виповнилося 5 років, як я почала займатися армрестлінгом. Іноді мені навіть не віриться, тому що час пролетів дуже швидко, але згадуючи всі мої результати (перемоги та поразки також), я розумію як багато роботи я зробила та буду робити, для того, щоб завжди бути найкращою в першу чергу для самої СЕБЕ! Також хочу подякувати моїй сімʼї, близьким людям, які завжди поруч зі мною, завжди радіють моїм досягненням, завжди допомагають мені у всьому!, — прокоментувала свою перемогу спортсменка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *