Її запал до співу вражає: ужгородська авторка-виконавиця, скрипалька Каріна Корнута

Перший молодіжний онлайн журнал Закарпаття BRO в чергове звертає увагу на молоду творчу генерацію Закарпаття. Ужгородка Каріна Корнута – юна авторка, виконавиця власних пісень, скрипалька. Дівчина поєднує симбіоз багатьох талантів та потужної наполегливої праці.
З раннього дитинства Каріна цікавилась майже всім. Відвідувала багато гуртків. Зокрема, заняття сучасного декору, танці, кераміка, шаховий гурток, бісероплетіння, моделінг, театральна студія.

У 6 років побувала на одному занятті в музичній школі, де мала змогу побачити багато різних інструментів і сказала батькам:

– Тут так багато музичних інструментів. Я хочу тут жити.

З того моменту життя всієї родини стало набагато цікавішим. Уроки вокалу, гра на скрипці легко давались дівчинці. Каріна активно почала брати участь у вокальних та інструментальних конкурсах, де мала хороші результати.

Бажання розвиватись, дізнаватись щось нове дали свої результати. На свій доволі ще юний вік Каріна є учасницею благодійних та соціальних проектів, міських заходів, Лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів-конкурсів; переможець премій, учасниця програм на телебаченні, телеведуча, а також студентка Ужгородського фахового музичного коледжу.


У 7 років отримала перший досвід зйомок у кліпі з музичним гуртом «BORN TWICE». А також переможниця багатьох премій: Національна премія «Дитина року», «Golden talents of Ukraine», «Super Star», друга дитяча премія «Ukrainian kids awards», Всеукраїнська мистецька премія «Золота молодь» та ін.


Постійно бере участь в соціальних та благочинних заходах: Юний волонтер Всеукраїнської акції «Серце до Серця», «Дует із Зіркою», «Разом до майбутнього. Єднаймося», «Лікарям-Героям», Благодійний бал «Допоможемо разом», «Ми хочемо жити без війни».
Співала в дуеті з співаком З. Карачем на благочинному концерті «Вогонь сердець».

З народними артистками України О. Пекун та Л. Горовою, Н. Могилевською, співачками Skarlett та ROXOLANA. Також мала нагоду співати під супровід відомого піаніста Є. Хмари на концерті фестивалю «Open Musik For Child».
За час війни активно волонтерить та бере участь в заходах у підтримку ЗСУ.
Відзначена Грамотою Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного за сприяння ЗСУ (діти-волонтери).
Брала участь в арт-проєкті Заслуженого академічного Закарпатського народного хору з обдарованими дітьми краю «Зіркове майбутнє Срібної Землі».

Удостоєна премії міського голови для обдарованих дітей міста.
Та справжнім досягненням юної музикантки стала участь у фіналі дитячого Євробачення-2021 та фіналі Чорноморських ігор-2023 в категорії «Авторська пісня», адже дуже круто, коли роботи оцінює професійне журі. Учасниця проєкту “Ужгород – місто талантів” (Фонд Андрія Півня)
У 15 років почала писати власні пісні.

Дві пісні вже звучать на музичних платформах та радіо.
– «Мої пісні я не присвячую комусь чи підбираю певну тему. Пишу, як відчуваю. Я хочу, щоб мої пісні доносили щось цікаве, особисте для кожного слухача. Багато знайомих мені кажуть, що пісні досить філософські, не кожний відразу зрозуміє суть. Слова пісні «Старі ліси» дуже пронизуючі, відразу уявляєш собі щось містичне, філософське. Так і виникла ідея зняти кліп на цю роботу», – щиро ділиться авторка.

Зйомки проходили в рідному Закарпатті. Ідея, вдало вибрані локації, цікаві моменти все це заслуга оператора Ю. Готри. Зараз йде підготовка до зйомок кліпу на пісню «Зайве».
Крім розвитку власної творчості юна музикантка бере участь в спільних проєктах з професійними музикантами.

Недавно Каріна взяла участь у створенні нової роботи музичного гурту «CON BRIO» на пісню «Чому», де зіграла партію скрипки та знялась в кліпі. Працювати з професійними музикантами великий досвід.

Юна музикантка є лідеркою та вокалісткою підліткового музичного гурту «Відлік часу».

Каріна дуже хоче, щоб в музичній сфері звертали увагу на юних авторів музикантів, щоб допомагали молодим талантам розвиватись саме тут у нашій країні.

Підготував: автор та засновник першого молодіжного онлайн-журналу Закарпаття BRO – Анатолій Молнар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *