В Ужгороді зіграють відому виставу “Спадкоємець”

Вже завтра, 27 січня о 19:00 на Малій сцені Закарпатського академічного Музично-Драматичного театру відбудеться вистава “Спадкоємець”, яку зіграють Рудольф та Олеся Дзуринці, а також заслужений артист України Степан Барабаш.

“Цією виставою ми відкривали нашу Малу сцену у квітні 2016-го року. Пам’ятаємо, як вона з успіхом збирала повні зали глядачів. Коли Рудольф Дзуринець пішов на фронт, у зв’язку із повномасштабним вторгненням, ми довгий час не могли показувати виставу. Тому зараз, із особливою радістю, повідомляємо, що вже зовсім скоро Ви побачите її знову!”, – зазначили на офіційній сторінці Драмтеатру.

Квитки на подію можна придбати за посиланням.

Про виставу «Спадкоємець»: Лео Е.Манн – сучасний драматург, який мешкає в Парижі. Проте історія, яку він розповів у “Спадкоємці”, може відбуватися в будь-якій країні, в будь-якій родині. Це вистава про справжні людські цінності – про дружбу, кохання, вірність. Адже життя швидко минає, тому треба навчитися цінувати кожну мить, даровану долею. Берегти тих, хто поруч. Турбуватися про них. Вчасно робити вчинки. І не робити того, про що будеш шкодувати все життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *