В Ужгороді відбудеться зустріч-дискусія з письменником Сергієм Жаданом

31 січня о 14:00 в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок відбудеться публічна зустріч-дискусія з письменником, музикантом та волонтером Сергієм Жаданом.

Під час події говоритимуть на теми громадянського лідерства під час війни, соціальної згуртованості і волонтерства, долання меж і руйнування стереотипів про схід/захід України, ролі культурної дипломатії в рамках інтеграції з ЄС та лобіювання українських інтересів у світі, протидії ворожій дезінформації.
Після зустрічі буде Q&A-сесія, протягом якої можна буде задати питання письменнику, придбати книги, отримати автограф та підтримати волонтерський збір для Збройних Сил України.

“Це перша із серії подій, які відбуватимуться протягом цього року у трьох містах України: Ужгороді, Чернівцях та Одесі”, – розповідають організатори

Подія відбувається за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» у рамках проєкту “Посилення міжетнічного діалогу для забезпечення стійкості та верховенства права в Україні, як основи для повоєнної відбудови країни та зміцнення добросусідства у Центральній Європі заради європейської і євроатлантичної інтеграції України”, який реалізовує Інститут центральноєвропейської стратегії. Подія представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження»

Також гурт Сергія – «Жадан і Собаки» виступить 30 січня у Закарпатському муздрамтеатрі з новим альбомом «Радіопромінь», а спеціальним гостем стане ужгородська співачка Марта Липчей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *