В Ужгороді стартував масштабний молодіжний форум

Масштабний молодіжний освітній форум «База: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!» від Українська академія лідерства стартував сьогодні в Ужгороді.

Понад 300 молодих людей з усієї України віком від 16 до 19 років впродовж трьох днів, 4-6 липня, на стадіоні «Авангард» вчитимуться працювати в команді, досягати цілей, створювати проєкти, брати відповідальність за своє життя та свідоміше обирати професію.

Як інформують організатори, учасники поділені на групи та у форматі гри змагатимуться під час всієї програми.

Молодіжний освітній форум охопить тематичні блоки та воркшопи, які допоможуть молоді знайти однодумців та обговорити з ними різні приклади боротьби, дізнатись інформацію про варіанти психологічної підтримки та розвитку особистої стійкості, більше дізнатись про можливості в країні, розвинути свої навички гуртування, гартування та готування.

Традиційно в програмі форуму на молодь чекає наметове містечко; лекції про психологічну підтримку, стійкість та ненасильницьке спілкування, фінансову грамотність; командні активності просто неба; активності від партнерів; затишні вечори з творчими перформансами; фізичні, емоційні та інтелектуальні змагання між учасниками заходу.

На головній сцені форуму виступатимуть відомі спікери і діячі України, дискусії та сюрпризи.

Джерело: Ужгородська міськрада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *