Марія Королович двічі поспіль стала абсолютною чемпіонкою України в усіх татамі розділах серед юніорок.
Також на цьогорічному Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO, дівчина виборола три золоті медалі у розділах пойнтфайтинг, лайт-контакт та кік-лайт серед юніорок.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_1711985543395-768x1024.jpg?v=1711986239)
Як відомо онлайн-журналу BRO, Марія Королович є майстром спорту України з Таеквон-До, чемпіонкою світу та Європи в команді з Таеквон-До, трьох разовою чемпіонкою України з Таеквон-До та двічі абсолютною чемпіонкою України серед юніорок з кікбоксингу.
Вона також володарка Кубку світу з кікбоксингу, чемпіонка світу з кікбоксингу та призерка чемпіонату Європи з кікбоксингу.