Ужгородців запрошують ознайомитись з новим напрямком у фотографії

Книгарня “Є” запрошує охочих 20 квітня о 16:00 на експериментальну зустріч-лекцію “Фототерапія: Сексуальність. Самооцінка. Тест-драйв аватара” на якій талановитий фотограф Микола Вінар та психологиня Тетяна Лавришин влаштують практичне заняття, щоб показати – поєднання фотографії та психології є дієвою терапією. Окрім цього буде й теоретична частина. Пояснюватимуть, як саме пов’язана психологія та фотографія і якими є основні етапи взаємодії між учасниками такої фототерапії.

На вас чекає:

Занурення у світ фотографії;

Практичні поради психолога;

Фототерапія.

Про лекторів: Микола Вінар – фотограф, дизайнер, автор фотопроектів “#ретроУжгород” та “#ретроМукачево”, співпрацює з низкою українських та європейських брендів одягу.

Тетяна Лавришин – психологиня, арт-терапевт, експертка по роботі з прийомними сім’ями та людьми у складних життєвих ситуаціях.

Про проект: “Фототерапія: Сексуальність. Самооцінка. Тест-драйв аватара” – це спільний проект креативного фотографа Миколи Вінара та психологині Тетяни Лавришин.

Мета – показати, як мистецький напрямок фотографії дає безмежний набір інструментів для психології, під час яких відбувається певна трансформація свідомості та зміна поведінкових патернів. Модель у взаємодії з фотографом та психологом розкривається та прагне до переформатування.

Відтак почувається краще, ніж до фототерапії, зростає самооцінка та відчуття власної привабливості.

Як наслідок учасник проекту намагатиметься утримати позитивний ефект.

Про книжку “Коротка історія фотографії. Ключові жанри, роботи, теми і техніки”, Ян Гайдн Сміт «Коротка історія фотографії» – інноваційний вступ до теми фотографії. У цій ілюстрованій книжці ви знайдете знакові світлини, роботи культових митців з часу перших експериментів із фотографією від початку 19 століття до періоду сучасного цифрового фото.

Дизайн книжки і продумана структура допомагає читачам легко зорієнтуватися у ключових жанрах, митцях, темах і техніках й оповідає, як, чому та коли певні фотографії справді змінили світ.

Про книжку “Як знімати неймовірні фотографії (boat)”, Генрі Керол.

Сьогодні фотографія стає все більш популярною. Це пов’язано зі стрімким розвитком і розповсюдженням камер і смартфонів. “Як знімати неймовірні фотографії” ідеально пасує тим, хто хоче відійти від аматорства і почати фотографувати професійно. Проте ви не знайдете тут складних графіків, діаграм чи сухих професійних термінів. Замість цього автор надихне вас роботами культових фотографів, доповнивши їх власним аналізом із практичними порадами та гумором.

Книга охоплює п’ять важливих тем: композиція, експозиція, світло, об’єктиви та мистецтво бачення. На прикладі шедеврів від Анрі Картьє-Брессона, Себастьяна Сальґаду, Фея Ґодвіна, Надава Кандера, Доротеї Ланж та інших читачі побачать, як вдало застосовувати фотографічні прийоми, а також знайдуть натхнення для власних ідей.

Про книжку “Як знімати неймовірні портрети”, Генрі Керол. Це відмінна книга для тих, хто хоче покращити свої навички портретної фотографії. Генрі Керол вдалим чином поєднує теорію та практичні поради, що допомагає читачам зрозуміти такі найважливіші елементи портрету, які допоможуть досягти бажаного результату.

Книга містить безліч корисних порад, починаючи від обладнання, технічних аспектів фотографії та закінчуючи стильовими рішеннями. Керол також розповідає про відомих фотографів та їхні портрети, що допомагає збагнути, як працювати з моделями, взаємодіяти з ними та створювати незабутні знімки.

Окрім того, книга має відмінні ілюстрації, що робить її зрозумілою та доступною для читання.

“Як знімати неймовірні портрети” – це не просто практичний посібник, а й джерело інспірації для тих, хто хоче створювати вражаючі портрети. Даючи низку корисних порад, книга, в першу чергу, мотивує нас зайнятися фотографією. На простих прикладах доводить, що ця галузь не є захмарно складною, що її можна опанувати. Читачі зможуть подивитися під новим кутом на сам процес фотографування, котрий із хобі непомітно перетвориться на ремесло, а з ремесла – на мистецтво. Варто лише відточувати майстерність, не стояти на місці та відкривати нові техніки, розвиватися. А головне – вірити у власні сили. Про книжку “Цифрова фотографія. Фоторецепти” Скотта КелбіЦе вражаючий путівник у світ цифрової фотографії, що вирізняється практичним підходом та глибоким розумінням сучасних технік та інструментів. Книга стала справжнім скарбом для тих, хто бажає покращити свої навички у фотографії. Автор пропонує читачам не лише теоретичний огляд, але й конкретні рецепти та прийоми для досягнення професійних результатів. Кожен рецепт супроводжується зразками світлин, де Келбі показує оригінальний знімок поряд з обробленим варіантом, щоб наочно продемонструвати вплив використаних технік.

Однією з сильних сторін книги є її доступність. Келбі вдається уникнути важкої термінології, представляючи матеріал легко і зрозуміло для широкого загалу.

Це робить книгу привабливою для новачків у світі фотографії, а також для досвідчених фотографів, які шукають нові ідеї та техніки. Сподобається видання і дослідникам історії фотомистецтва. Таким чином, цільова аудиторія видання є широкою.”Цифрова фотографія. Фоторецепти” не просто вчить техніці, але також надихає до творчого виразу. Ця книга — невід’ємна частина бібліотеки кожного, хто цікавиться розвитком своєї майстерності у цифровій фотографії.

Учасники: Микола Вінар – фотограф;

Тетяна Лавришин – психологиня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *