Симфонічний рок-перформанс “WE ARE THE WORLD” в Ужгороді: як це було

У цьому місяці симфонічний рок-перформанс “WE ARE THE WORLD” був двічі організований великою командою талановитих виконавців нашого краю, одним з яких є музичний експериментатор, режисер та войс-актор Дмитро Фесенко.

Потужною енергетикою були вражені присутні глядачі, адже не так часто у нашому регіоні проходять подібного роду дійства. Виконання всесвітньовідомих хітів від Michael Jakson, QUEEN та багато інших культових артистів, зробили вечір по-справжньому ностальгуючим та бажаним. Ще б пак, після першої частини концерту, глядачі заявили про необхідність провести ще один подібний концерт. Що й сталося.

Як пройшов другий симфонічний концерт з перших вуст онлайн-журналу BRO розповів один з організаторів Дмитро Фесенко:

– Ще пару місяців тому, я б і не зміг уявити, що стоятиму на одній сцені з заслуженою артисткою України, деригенткою та просто чудовою людиною Вікторією Цанько, яка повіривши в наші спільні духовні амбіції, швидко організувала цілий ряд оркестрових партитур, ставши їх новим сердечним пульсом.


Хто допоміг тобі в організації концерту? За такою подією стояла напевно ціла команда…

– Арт-директорка Агнеса Бачинська, допомогла в організаційних моментах, та впевнено підтримала цю грандіозну ідею! Завдяки цьому, я також зміг познайомитися з потужним оперним тенором Артемом Подзняковим та втілити давню мрію про колаборацію з професійними музикантами Арсеном Бабиченком, Євгеном Петішко та Володимиром Гончарем, отримати свіжий досвід з студентським хором АКІМ керівника Одраша Тазінгєра, та відчути себе по-справжньому артистично.
Не дивлячись на особисті проблеми з хронічним ларінгітом, екстримальне сьогодення, виключення електромереж, диверсії з замінуванням локації, та багато інших перешкод, наш величезний творчий механізм, все ж таки досягнув кінцевого результату, долучившись і до корисної волонтерської справи в підтримці Збройних Сил України!

Користуючись нагодою, кому хочеш завдячити за черговий музичний досвід?
– Висловлюю свою повагу за підтримку директору Закарпатської Обласної Філармонії Микиті Івану Івановичу! Заступниці директора Ользі Донецькій! Рідній матусі Ользі Фесенко, операторам Денису Кроткову, Емілії Фелдеш, Івану Головчаку, Юрі Готрі, Геннадію Донецькому, досвідченому звукорежисеру Геннадію Девятову, креативним друзям Олені Джерих, Олегу Турко, Александру Лендяку, Наталії Лендєл, Лазоренку Миколі, Роберту Чабіну, Роману Росулу, Максимі Зверяці, Крістіні Рішко, Сергію Лавському.

Хочу також наголосити, що незабаром будуть змонтовані декілька версій цього захоплюючого дійства, разом з короткометражним документальним фільмом, в якому ви побачите цікаві робочі процеси, – додав Дмитро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *