СДЮСШОР U-12 здобув срібні нагороди у Чемпіонаті ДЮФЛ Закарпаття

4-го червня у Середньому пройшли вирішальні матчі Чемпіонату ДЮФЛ Закарпаття. За підсумками раніше зіграних матчів команда СДЮСШОР успішно кваліфікувались до півфінальних матчів.
У півфінальному матчі СДЮСШОР здолав ФК “Минай” з рахунком 2:1. У фіналі підопічним Миколи Фанти протистояла команда “FSG” з Ужгорода. Матч виявився по справжньому напруженим та безкомпромісним. Долю матчу вирішив один єдиний забитий у другому таймі гол командою “FSG”.

СДЮСШОР також створив декілька моментів, які на жаль, не вдалось реалізувати. Як підсумок, СДЮСШОР U-12 посів друге місце у чемпіонаті ДЮФЛ Закарпаття.

Як зізнався тренер команди Микола Фанта, що перед початком Чемпіонату СДЮСШОР не входив до списку фаворитів змагань. Однак, за рахунок вдалої селекційної роботи та виснажливих навчально-тренувальних занять СДЮСШОрівці все ж таки зуміли завоювати срібні нагороди.

Також, наприкінці гри було визначено – Юрченка Марка найкращим воротем Чеміпонату ДЮФЛ Закарпаття.

“На жаль, нам не вдалось перемогти у фіналі. Якщо б ми холоднокровніше розпорядились тими нагодами, які в нас були то, результат був би безперечно іншим. Однак маємо те, що маємо. Я хочу подякувати хлопцям за цей сезон. Вони дійсно дуже старались перемагати у кожному матчі. Я рахую, що впродовж цього чемпіонату ми вийшли на значно кращий рівень і в нас є очевидний прогрес у грі команди. Однак, нам ще потрібно попрацювати у навчально-тренувальному процесі над завершенням атак“, – прокоментував виступ юнаків тренер команди СДЮСШОР U-12 Микола Фанта

Джерело: СДЮСШОР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *