Фотографія “Дюна” мукачівського фотомитця Миколи Вінара потрапила до європейського журналу Marika Magazine, де вона представлена у розділі фентезі.
Як розповів онлайн–журналу BRO митець, щоб зробити фотографію до фільму “Дюна” витратив на грим та прикраси близько 1000 гривень.
Моделлю до постановочної фото виступила психологиня Тетяна Лавришин, з якою вони в тандемі розвивають новий напрямок поєднуючи психологію та фотографію.
Як ділиться з BRO Микола, наприкінці березні вони виступлять з міжнародною лекцією по фототерапії у Мукачеві, до якої долучаться слухачі з США, Мексики, Словаччини, Дубаї та Нідерланд.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/fb_img_1709922662266-697x1024.jpg?v=1709922795)