Молодь Закарпаття запрошують взяти участь у конкурсі документальної дитячої та студентської  фотографії

Закарпатських учнів та студентів віком від 6 до 23 років запрошують взяти участь у конкурсі у рамках 20 Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини в Ужгороді Docudays UA “Моє місто майбутнього».
Учасникам пропонують поділитися через об’єктив фотоапарату своєю історією та показати місто таким, яким мають його побачити майбутні покоління.

“Що вартує зберегти, залишити незміненим, а що відновити. Чим ми можемо пишатися перед нащадками. Спробуй також задуматися над тим, як ми відновимо Україну після перемоги, як по-справжньому модернізуємо наші міста та селища, зробимо їх красивими й зручними, сучасними, доступними, орієнтованими на пішоходів — старих і малих, і покалічених війною”, – розповідають організатори конкурсу.

Оцінюватимуться окремо фотографії у двох категоріях: зняті на мобільний телефон та фотоапарат.

Умови конкурсу: один учасник може подати до 3 фотографій у кожній номінації. На кожне фото необхідно заповнити окрему заявку. На конкурс подаються фотографії у електронному форматі виставкової якості (не менше ніж 2500 пікселів по більшій стороні, розмір файлу не менше 2 МБ, але не більше 8 МБ). Фотографії можуть бути кольоровими і чорно-білими. Фотороботи повинні бути без оформлення (рамок, надписів, дати тощо).

Усі фотографії будуть розміщенні на офіційній сторінці Мандрівного фестивалю
документального кіно про права людини Docudays ua
, а кращі роботи будуть централізовано роздруковані організаторами Конкурсу і виставлені під час фотовиставки.

Усіх учасників та переможців буде повідомлено про точну дату та час відкриття виставки та вручення нагород.

Автори кращих робіт під час відкриття виставки будуть нагороджені грамотами та призами.

Роботи приймаються до 1 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *