“Із зали ми виходили останніми…”, — Олена Жук розповіла про презентацію фільму “Довга доба”

Днями в одному з київських кінотеатрів Multiplex відбулась презентація фільму режисера Алана Бадоєва — “Довга доба”. У картині є уривок відзнятий про життя еко активіста Романа Жука з Мукачева, який загинув на війні з російським окупантoм у 2022 році. Тож на офіційне представлення стрічки запросили і жінку полеглого героя Олену Жук з дітьми Андрієм та Юлею.

Згодом своїми враженнями від фільму Олена поділилась із закарпатською аудиторією:

Діти не відпускали з обіймів. Андрій та Юля були поруч і це безцінно. Потік сліз було спинити дуже не просто. У холі на нього чекали журналісти та зіркові гості. Але він чекав, щоб обійняти і запитати чи все змонтовано правильно, чи нічим не образив, – розповіла жінка Романа Жука.

“Моя вдячність Вам Алан Бадоєв. Звичайне, але таке глибоке ДЯКУЮ, бо воно українською. У житті кожен помиляється, але так цінно вчасно отямитись, схаменутись і більше ніколи не оглядатись, твердо крокуючи наміченим шляхом. Дякую Вам за це усвідомлення, ідею та глибину реалізації задуманого. Дякую Вам та усій неймовірній команді, яка пропустила через себе усі ці історії і склала їх у потужну вервичку подій, що не мають права бути забутими. Від болю місцями бракувало кисню, щоб зробити наступний вдих. Моментами мені здавалось, що я не дочекаюсь нашої історії і вийду із зали швидше, бо біль викручував зсередини…Вдячна Вам за миті для усмішки, моменти невимовної гордості та фокус на таких простих, але надзвичайно важливих цінностях, про які кожен з нас добре пам‘ятав тоді, але почав забувати сьогодні…Запрошую єднатись в кінотеатрах Мultiplex і не тільки, щоб нагадати, що “Довга доба” досі триває.Також не забувайте донатити на лікування наших важкопоранених захисників і на ЗСУ в цілому! Все буде Україна, – зазначила Олена Жук.

Довідково: фільм “Довга доба” — це щоденники війни з усієї України. Цей фільм створено із 200 годин хроніки, виживання, супротиву і життя під час війни. Кожна хвилина відзнята українцями на мобільні телефони. Деякі герої вижили, деякі були вбиті. Це документ написаний голосами українців. Унікальне свідчення трагічних подій і злочинів росії очима українців, яке має побачити і відчути весь світ. Щоб ніхто і ніколи не зміг переписати нашу історію.

Фото з особистої сторінки Олени Жук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *