Історія закарпатського далекобійника Валентина Поляка, який став продюсером

Далекобійник та репер Валентин Поляк з Перечина займається репом з 12 років. Чому? Тому, що одного разу його старший брат взяв на перегляд фільму “8 миля” з Емінемом. З чого і почалась його власна історія в музиці…

Відтоді Валентин вперше спробував римувати на папері. Згодом в руки потрапили такі музичні програми як: Hip Hop 5, DSS DJ, та всім відома FL Studiо, на яких він і створював перші музичні твори. На цьому його історія музики не завершується і триває до цього дня. А зараз йому 33.

Про розвиток репу в Перечині

За словами музиканта розвиток репу у Перечині був слабким. Зі всіх перечинських реперів котрі у свій час творили музику – залишився один Валентин. З усіх кого спішить відмітити музикант це – Ігор Опаленик, Василь Бабич, Олександр Зганич та Михайло Настич, який нещодавно загинув на війні боронячи нашу державу від російських окупантів.

Військова служба…

У свій час Валентин Поляк служив в Ужгородському 15 ОГПБ та брав участь у бойових діях на Луганщині у 2014 році. Ветеран АТО. У період військової служби виступав на одній сцені з гуртом “Без обмежень” та “Рокаш” перед військовими у військовому шпиталі у 2014 році з власним треком “ПОЛІТИКА”.

“Коли я читав свій трек то соліст гурту “Без Обмежень” заглянув на сцену з-за дверей, щоб подивитися чи то я не під фонограму читаю та із здивованим обличчям показав – лайк. Це далі мені мої товариші підсказали, що це відомий Мукачівський гурт. Хай їм всім щастить”, — пригадує Валентин.

Про російську мову…

Як і раніше російська мова для мене стала занадто далекою, та й скажу відверто я ніколи і не слухав російську музику тимпаче реп. Для натхнення завжди включав американців, які надихали мене і надихають.

Тепер…

Валентин активно займається продюсуванням африканського репера Yung Adak, якому вже написав понад три пісні до його дебютного альбому. На цьому музикант і завершив свою розповідь…

Спеціально для онлайн-журналу BRO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *