BOHDAN_X: той, що фотографує на вулицях Ужгорода

Його можна помітити на вулицях Ужгорода, але не як туриста чи звичайну пересічну людину. Він той, хто ховається поміж людей, заради однієї цілі – зробити якісне фото і вловити емоцію, емоцію, яку ми боїмося показати в соціумі, але залюбки показуємо в об’єктиві фотоапарату. Останнім часом на Закарпатті часто звучить ім’я Bohdan_X. Фотограф, який знімкує людей на вулиці та публікує фото- та відеозйомки в Інстаграмі. Мало хто про нього писав, але онлайн-журнал BRO вирішив дізнатись детальніше чим приваблює Богдана вуличне фото та що знаходить в ньому…

Останнім часом ви не сходите з вуст в Інсті, і ми не оминули це уваги. Хочеться дізнатись, що для вас фотографія? Це хобі чи щось більше…

-Як хобі, напевно, воно було в дитинстві, коли тримав в руках свою першу камеру. Тепер – це друг і терапевт, який допомагає долати певні емоційні труднощі. Гадаю, так можна довго продовжувати.

В Ужгороді ви добре запам’ятались, але окрім нашого міста відвідували з фото-гастролями ще якісь міста України?

-Частенько запрошують в Мукачево, так як це поруч, але зі зйомками в інших містах поки що не був.

А як власне виникла ідея фотографувати людей на вулиці?

-Бажання знімати щось нове та шукати нові цікаві обличчя для майбутніх проєктів. Також моментами потрібно було покращувати свої навички в «адаптуванні» до різних ситуацій і, звичайно, не забувати про комунікацію з людьми.

Як сприйняли таку ідею ужгородці? Не було інцидентів з вуличними моделями?

– Щось відносно «нове» завжди сприймається по-різному. Так і тут. Здебільшого, коли бачать, що фотографую – не проти, так як це звична справа зараз. Є звичайно ті, хто просто у даний момент не бажає бачити себе. І ми спокійно врегульовуємо це питання. Тобто, або хтось одразу «дає зрозуміти», що не бажає фото, або скаже в цю мить, або ж після публікації – видалити фото і все, власне ніяких проблем.

Як потрапити до вас у кадр? Є певний графік, коли виходите «на полювання»?

– Розумію, що особисто мені не подобається, коли такі зйомки називають «полюванням». Напевне через те, що в основі лежить прогулянка, або ж фото-прогулянка по місту, але в цьому випадку більше уваги приділяється людям навкруги. Більше спостерігаєш моменти, які відбуваються біля тебе, і якщо є змога – то знімкуєш це. Бажаєте потрапити до мене в «кадр»? По часу – це здебільшого ввечері, так як вдень більшість виконали свої справи і виходять в місто, такими як є.

Щоб хотіли побажати нашим читачам?

– Бути собою навіть у людному місці та інколи відриватись від смартфону, так красивіше фото виходять (сміється – авт.).


Спеціально для онлайн-журналу BRO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *