ArtUnity: в Ужгороді відбудеться виставка-галерея “Мистецтво проти дискримінації”

1 червня з 11:00 до 17:00 на набережній Незалежності (біля памʼятника Волошина) неприбуткова грантова ініціатива ArtUnity проведе унікальний захід, покликаний обʼєднати молодь у боротьбі з дискримінацією через мистецтво. Про це онлайн-журнал BRO повідомила організація ArtUnity.

«Живе» малювання картин

20-25 талановитих учнів Ужгородської школи мистецтв та студентів Закарпатської академії мистецтв візьмуть участь у «живому» малюванні картин, присвячених важливим соціальним темам: дискримінація, толерантність та рівноправʼя.

Виставка-галерея під відкритим небом

Захід пройде у форматі виставки-галереї під відкритим небом. Місцеві мешканці та гості міста зможуть спостерігати за творчим процесом, поспілкуватися з молодими художниками та членами команди ArtUnity, а також насолодитися яскравими картинами, створеними під час заходу.

Розіграш призів

Серед відвідувачів буде проведено розіграш трьох сертифікатів Rozetka.

Запрошуємо представників преси відвідати наш захід! Це чудова можливість підтримати молодих митців, висловити свою солідарність з ідеями різноманітності та інклюзії, а також створити цікаві матеріали про важливу соціальну ініціативу”, – запрошують організатори події

Довідково: ArtUnity – це мистецька ініціатива, яка надихає молодь на творчість та використовує мистецтво як інструмент для боротьби з дискримінацією та просування ідей толерантності та рівноправʼя.

Проєкт ArtUnity створений в межах програми UPSHIFT, яку в Закарпатській області реалізує ГО «Простір молоді», за підтримки ЮНІСЕФ. Захід підтримано Управлінням у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

Контактна інформація:

Євгеній Наконечний

+380667160605

One thought on “ArtUnity: в Ужгороді відбудеться виставка-галерея “Мистецтво проти дискримінації”

  1. Вітаю нашу ініціативну, творчу та талановиту молодь!
    Наше майбутнє – за Вами!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *