19-річний Володимир Белов із Закарпаття власними силами записав свій перший музичний альбом

Ужгородець Володимир Белов, який зараз проживає в Польщі, самотужки придбав музичну техніку, під час карантину та написав 14 треків, які згодом увійшли до його першого альбому під назвою “Trapped in loneliness”. 

Як повідомляє видання Varosh Володимир 13 років грає на піаніно, самостійно освоїв гітару та барабани, навчався в Ужгородському інституті культури і мистецтв (вчитель музики), а з жовтня 2019-го – учасник місцевого рок-гурту Majesty of Revival. Згодом митець взявся за власний сольний проєкт Mae Stone, у рамках якого і вийшов альбом Trapped in loneliness.

Влітку минулого року хлопець подався до Польщі на заробітки, відтак придбав ноутбук, MIDI-клавіатуру, студійний мікрофон.

«Я скомпонував свою “міністудію”, і в гуртожитку трохи підробляв, пишучи вокал і музику на замовлення», – розповів Володимир.

Музикант продовжував грати в Majesty of Revival, писав треки, а з опануванням програм йому допомагав Дмитро Павловський.

До карантину молодий музикант вчився технічним принципам програм, намагався творити музику, але зізнається, що безуспішно.

На карантині Володимир перебував удома і заходився знов творити музику. За два місяці написав 14 треків, знайомі намалювали обкладинку для альбому і він вийшов у світ. Володимир каже, що його надихає Алан Вокер.

«Я купив підписку у дистриб’ютора DistroKid, через який і випустив свій альбом під назвою “Trapped in loneliness”», – зізнається музикант.

Ознайомитись з новим альбомом виконавця ви можете за посиланням нижче:

https://soundcloud.com/mae-stone-267016423

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *