10 вражаючих робіт закарпатського художника Василя Когутича. ФОТО

38-річний ВАСИЛЬ КОГУТИЧ / VASYL KOHUTYCH – митець нової генерації, який має гарну академічну школу, здобуту роками навчання, творчого самовдосконалення. Незважаючи на молодий вік, досяг вагомих творчих та професійних вершин.

Ще студентом став переможцем Всеукраїнського конкурсу з академічного рисунка у місті Харків. Учасник багатьох виставок як вдома, так і за кордоном. Нині працює викладачем рисунка та живопису у Коледжі мистецтв імені Адальберта Ерделі ЗХІ та Закарпатському художньому інституті у місті Ужгород.

Працює в різних видах і жанрах образотворчого мистецтва: живопис, графіка, пейзаж, натюрморт, портрет, побутовий, історичний, міфологічний жанри тощо. Тематика його творів взята з життя.

“Це портрети близьких мені людей, міські краєвиди Ужгорода та інших міст, звичні побутові сценки, сюжети на історичну чи міфологічну тематику”, – ділиться з онлайн-журналом BRO автор картин

Не чужа йому й філософська тематика. Художник майстерно володіє як технікою олійного живопису, так і аквареллю. У творчому доробку художника сотні робіт.

Майстер чудово відчуває форму й колір, працює натхненно й експресивно, відображаючи оточуючий світ, свій світогляд. Лінія в його рисунках надзичайно точно і лаконічно окреслює форми, сповнена внутрішнього напруження і динамізму.

Він виявляє гарні академічні знання з анатомії та композиції, створюючи портрети, багатофігурні сюжетні композиції на історичну чи біблійну тематику, майстерно володіє таємницями образотворення за допомогою лінії, світлотіні.

Тональна гама його рисунків дуже багата й чудово виявляє форму та фактуру образів світу. Йдеться про широкий тональний діапазон від світлого до темного.

Зізнається, що в своїх творах прагне досконалості.

Користуючись нагодою онлайн-журнал BRO пропонує своїм читачам ознайомитись з десяткою кращих робіт митця, які вражають та надихають.

Підготував: засновник першого молодіжного онлайн-журналу Закарпаття BRO Анатолій Молнар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *