Не так давно в Ужгороді в районі “Спартака”, що по вулиці Підградська, 40 відкрилась ретро-кав’ярня “ОттоPhoto”. Як відомо онлайн-журналу BRO власник закладу Аттіла Рунянин давно колекціонує старовинні речі тож вирішив поділитися своїм скарбом з іншими.
Разом з дружиною вони створили кав‘ярню, в якій розмістили близько 300 різних експонатів.
Експозиція в основному складається з фотоапаратів українського, європейського та американського виробництва починаючи з 1920 року. Також тут є радіоли, грамофон, телефон, 2 мотоцикли, старовинні фото та інші раритетні речі.
Окремої уваги заслуговує книжковий стелаж, на якому розміщені книги видання 1895 та 1897 років. Також унікальну кухарську книгу, а в ній пожовклі від часу аркуші з написаними від руки рецептами написаною однією з європейських мов.
Власники кав’ярні щиро запрошують гостей та жителів міста відвідати новий ретро-заклад в Ужгороді та побувати в справжній атмосфері минулого століття.
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375266219_751877060281855_330132217099792285_n-1024x768.jpg)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375178102_751876430281918_7186780489776152773_n-768x1024.jpg)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375169165_751873770282184_7247893138237207818_n.jpg)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375048858_751876790281882_1281046861447716661_n-1024x768.jpg)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375041897_751877126948515_1096828534081874806_n-768x1024.jpg)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/373317149_751876636948564_7083141205895747254_n-768x1024.jpg)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/374700820_751873573615537_1298458135209325429_n.jpg)
![](https://bro.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/373358500_751876883615206_8668518322646464177_n-e1694079223799-1024x667.jpg)
Ч-У-Д-О-В-О !!!