Ужгородські кікбоксери привезли з Кубку світу ряд золотих, срібних та бронзових медалей

З 13 по 16 червня у Будапешті пройшла найпотужніша цьогорічна подія в світі кікбоксингу WAKO – Кубок Світу.

Представляли рідне місто на світовому змаганні вихованці Korolovych Team – Taekwon-Do, Kickboxing.

У результаті успішних виступів золото та бронзову нагороду виборола юна чемпіонка Таїсія Пребуш. Дівчина провела провела 7 поєдинків у розділі пойнтфайтинг та стала на найвищу сходинку п’єдесталу.

Також у програмі серед початківців золото та бронзу завоювала Софія Габор, а срібні та бронзові медалі поклав у свою скарбничку Владислав Шмідзен.

Слід відзначити дебютанта Єгора Терновенко, який у категорії серед юніорів -57 кг та в розділах пойнтфайтинг і лайт контакті, провів 4 поєдинки з представниками Італії, Швейцарії, Хорватіі та ПАР і в дуже конкурентних поєдинках нажаль зупинився в 1/4 за крок від бажаної медалі.

Загалом вихованці ОКДЮСШ ФСТ «Україна» здобули дві золоті, одну срібну та чотири бронзових медалі, а збірна WAKO Ukraine посіла третю сходинку серед кращих країн у медальному заліку.

“Пишаюся своїми вихованцями за самовіддачу і жагу до перемог, та вітаю із здобуттям неймовірного досвіду! Проводимо аналіз проведеної роботи та рухаємось далі. Дякуємо героїчним ЗСУ за можливість представляти Україну, та усім хто нас підтримує!”, – зазначив головний тренер команди Владислав Королович.